Sasniegumi sportā 2017./2018. m.g.

Apsveicam 5. klašu futbola komandu ar izcīnīto 3. vietu Latvijas skolu čempionātā futbolā!

11. maijā, 49. vsk. stadionā norisinājās Latvijas skolu čempionāta futbolā fināls, kurā tikās 6 labākās Latvijas skolu komandas.
Sākot ar priekšsacīkstēm septembrī un beidzot ar finālsacensībām maijā kopumā aizvadījām 15 spēles (10 uzvaras, 3 neizšķirti, 2 zaudējumi). Bronzas spēlē ar 7:1 tika pārspēti Jēkapbils pamatskolas jaunie futbolisti.

Spēlētāji: Ralfs Pakulis, Rihards Ancāns, Mārcis Puriņš, Linards Kolks, Roberts Drāznieks, Lauris Nazarovs(visi 5.a klase), Rojs Daniels Treimanis-Freimanis, Rūdolfs Tereško(abi 5.b klase), Tomass Potāpovs (5.d klase)

Apsveicam un Lepojamies!


Rīgas 84. vsk. basketbola komanda izcīna 5. vietu starptautiskā turnīrā Rūjienā

Pagājušajā nedēļas nogalē (19.-20.janvārī) mūsu skolas basketbola komanda izmantoja Rūjienas vidusskolas ielūgumu piedalīties tradicionālajā basketbola turnīrā Rūjienā. Šis tradicionālais vidējo mācību iestāžu starptautiskais turnīrs “TBT” Rūjienas vidusskolā šogad  notika jau 69. reizi, par ko liecina 1948. gadā aizsāktā tradīcija- tuvāko Rūjienas novada vidusskolu sacensības basketbolā.

Šajā turnīrā šo 68 gadu laikā ir piedalījušies un kļuvuši par šī turnīra čempioniem daudzi šobrīd populāri basketbolisti, tai skaitā NBA  spēlējošais Dāvis Bertāns, vairāki Latvijas izlases bijušie un esošie basketbolisti (Dairis Bertāns, Aigars Vītols u.c.) .  

Šogad turnīrā piedalījās 11 puišu un 4 meiteņu komandas no dažādām Latvijas pilsētām (Valmiera, Cēsis, Valka, Smiltene, Ķekava, Naukšēni, Mazsalaca, Aloja, Karksi Nuija (Igaunija) un Rīga).

Rīgas 84.vsk. komanda tika ielozēta B apakšgrupā kopā ar stiprāko šī  gada Valmieras Pārgaujas vidusskolas komandu, kā arī ar Naukšēnu novada vidusskolu un Mazsalacas vidusskolu. Mūsu basketbolisti, spēlējot 2 puslaikus pa 7 minūtēm, piekāpās Valmieras vienībai ar rezultātu 21:34, ar Naukšēnu vsk. nospēlēja neizšķirti 22:22 (netipiski basketbolam, bet šī turnīra Nolikums šādu rezultātu pieļauj) un pēdējā sekundē realizējot precīzu metienu uzvarēja Mazsalacas vsk. basketbolistus ar rezultātu 19:17.

Rīgas 84. vidusskolas basketbola komanda šajā turnīrā piedalījās ar daudz jaunāku spēlētāju sastāvu kā citas vidusskolu komandas. Mūsu komandā spēlēja šī turnīra jaunākais dalībnieks 8.c klases skolnieks Reinis Blaubergs, tikai 2 vidusskolēni Ronalds Reinsons (12.b) un Andris Mileika (10. b), savukārt pārējie spēlētāji bija devīto klašu skolēni  – Jēkabs Vārna (9.a), Elmārs Graudiņš (9.a), Gatis Tarzieris (9.a), Krists Straume (9.a), Andrejs Torsunovs (9.c), Ričards Rikardo Dorondo (9.c).

Nospēlējot 3 spēles B apakšgrupā, tika izcīnīta 2. vieta, kas nākošajā dienā mūsu basketbolistiem ļāva sacensties ceturtdaļfinālā ar Rūjienas vidusskolas komandu, kurai diemžēl mums nācās piekāpties ar rezultātu 21:31. Savukārt nākošajā spēlē tika apspēlēta Smiltenes vidusskola ar rezultātu 25:18 un turnīra pēdējā spēlē  ar rezultātu 23:13 atkārtoti tika apspēlēta Mazsalacas vidusskolas komanda.

Līdz ar šiem veiksmīgajiem rezultātiem Rīgas 84. vidusskolas basketbolisti ierindojās 5.vietā, kas ir lielisks sasniegums mūsu komandas sportistiem. Mūsu komandas nospēlētās sešas spēles šajā turnīrā apliecināja, ka mūsu skolā mācās ne tikai sportiski un izglītoti, bet arī atbildīgi, nesavtīgi un inteliģenti skolēni.

Paldies visiem skolotājiem un atbalstītājiem!
Rīgas 84. vidusskola – MŪSU SKOLA!