Sasniegumi sportā 2018./2019. m.g.

9 kausi un Florbolisti izcīna 3.vietu Valstī!

Futbols

Kā parasti Jauno sacensību gadu kā pirmie uzsāka futbolisti. Jau 12. septembrī grupu cīņā devās 4.-5. klašu futbolisti, pēc pagājušā gada triumfa Rīgā un izcīnītām bronzas medaļām valstī, šogad piedzīvojam “Paaudžu maiņu” un grupā izcīnot 3.vietu 4 komandu konkurencē, tikām ierindoti 11.vietā 21 skolas konkurencē.

6.-7. klašu futbolisti, tāpat ka jaunākā grupa, šogad sacensības noslēdza grupu turnīrā un ierindojās 9.vietā Vidzemes priekšpilsētā. Pērn esot jaunākās grupas sastāvā, šis sastāvs spēja izcīnīt bronzas medaļas valstī. Ceram uz nākošo mācību gadu, kad startēsim jau kā 7.klases skolnieki, jo šogad sanāca cīnīties ar gadu vecākiem spēlētājiem.

Skolu čempionāts Telpu futbolā. Otro gadu piedaloties turnīrā, tika aizvadītas sīvas cīņas, kur izcīnot 3.vietu grupu turnīrā, nācās šajā fāzē arī apstāties, jo tālāk tika tikai 2 labākās komandas. Arī šeit jāpiemin notikušo paaudžu maiņu, jo galvenie spēki iepriekšēja gadā skolu bija jau absolvējuši.

Basketbols

4.-5.klašu zēni spēlējot savā laukumā izcīnīja pirmo vietu grupā, pieveicot Purvciema vsk. un 49.vsk.komandas iekļuva finālsacensībās, kur izcīnīja 4.vietu Rīgas Vidzemes priekšpilsētā
8.-9.klašu meiteņu komanda Priekšpilsētas finālsacensībās izcīnīja uzvaru pret 49.vsk. un piedzīvoja zaudējumu pret Teikas vsk., rezultātā, punktu attiecības dēļ, sīvās cīņās, izcīnītas bronzas medaļas!
10.-12.klašu komanda Tika ielozēta ļoti spēcīgā grupā ar Hanzas vsk. un 64.vsk komandām. Piedzīvojot 2 zaudējumus nācās samierināties ar 3.vietu grupā un 7.vietu Vidzemes priekšpilsētā.

Juniors NBA 4.-6.klašu skolēni sacensības uzsāka Novembrī un veiksmīgi aizvadot priekšsacīkstes Tika izcīnīta iespēja spēlēt turnīra finālā, kurā sīvās cīņās izcīnīta 5.vieta Latvijā!

Florbols

4.-5.klašu zēni izcīnīja kā 1.vietu grupu turnīrā, tā arī 1.vietu Vidzemes priekšpilsētas finālā. Līdz ar to tika aizvadītas cīņas arī Rīgas finālsacensībās, kur Tika izcīnītas 2 uzvaras un spēlē par pirmo vietu tika piedzīvots minimāls zaudējums 0:1 pret V.Zālīša pamatskolu, tādejādi izcīnot 2.vietu Rīgā un izcīnot iespēju spēlēt Latvijas finālā! Latvijas finālā piedalījās 5 labākās skolas no visas Latvijas. Sīvās cīņās tika izcīnīta 3.vieta Latvijā! Priekšā tikai Ķekavas vidusskolas florbolisti un V.Zālīša pamatskolas florbola komanda.
6.-7.klašu zēni izcīnīja 1. vietu grupā un Vidzemes priekšpilsētas finālsacensībās spēja izcīnīt 2.vietu!
8.-9.klašu zēni, tāpat kā jaunākas grupas, arī aizcīnījās vismaz līdz Priekšpilsētas finālsacensībām, kurās izcīnīja 3.vietu!
10.-12.klašu zēni izcīnīja 2.vietu grupu turnīrā un palika soli finālturnīra, kura piedalās 4 labākās komandas, tādejādi izcīnot 5.vietu Vidzemes priekšpilsētā

Vieglatlētika/stafetes

2.-5.klašu “Drošie un veiklie” stafešu komanda šogad izcīnīja 8.vietu 21 komandas konkurencē.
Olimpiskajās Stafetēs vieglatlētikā veiksmīgi cīnījās 6.-7.klašu komanda izcīnot 3.vietu, kā arī 8.-9.klašu komanda izcīnot 2.vietu un 5.vietu Rīgas finālā. 10.-12.klašu komanda izcīnīja 8.vietu.