Skolotāji

  1. Anita Akmentiņa- vācu valodas skolotāja
  2. Lāsma Aleksandrova- kristīgās mācības skolotāja
  3. Agita Ambote- latviešu valodas skolotāja
  4. Māris Andžāns- sporta skolotājs
  5. Santa Apše- sākumskolas skolotāja
  6. Dana Atslēga- koncertmeistare
  7. Kristīne Avotiņa- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  8. Juris Avotiņš- mājturības skolotājs
  9. Anna Ārmane- sākumskolas skolotāja
  10. Santa Baltiņa- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  11. Vilnis Bekmanis- informātikas skolotājs
  12. Beata Bērziņa- teātra pulciņa skolotāja
  13. Irina Bibika- bibliotekāre
  14. Aija Biteniece- vēstures un filozofijas skolotāja
  15. Vineta Blanka- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  16. Ilva Bogdāne- sākumskolas skolotāja
  17. Jana Boikova- krievu valodas skolotāja
  18. Gunita Boltre- direktores vietniece, informātikas skolotāja
  19. Evija Brauča- vēstures skolotāja
  20. Vita Brazēviča- direktores vietniece
  21. Ieva Breņķe- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  22. Santa Brutāne- fizikas skolotāja
  23. Brigita Brūvere- ķīmijas skolotāja
  24. Rionija Regīna Cielava- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  25. Olga Ciruka- angļu valodas skolotāja
  26. Inga Čauna- direktores vietniece, sākumskolas skolotāja
  27. Ansis Dermaks- sporta skolotājs
  28. Jūlija Dimitrijeva- matemātikas skolotāja
  29. Inga Dunke- matemātikas un ekonomikas skolotāja, pedagogs karjeras konsultants
  30. Gita Esīte-Kalniņa- sākumskolas skolotāja
  31. Aiva Gaidule- ķīmijas skolotāja (tālmācība)
  32. Liene Gailāne- tautu deju pulciņa skolotāja
  33. Anda Geidāne- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  34. Māris Geidāns- matemātikas skolotājs
  35. Sabīne Girgensone- latviešu valodas skolotāja
  36. Sarmīte Goldmane- vēstures un psiholoģijas skolotāja
  37. Ilze Grīnhofa- ģeogrāfijas skolotāja
  38. Anete Gulbe- sākumskolas skolotāja
  39. Mārīte Gūtmane- logopēde
  40. Ina Intaite- psiholoģe
  41. Anžela Jaroslavceva- angļu valodas skolotāja
  42. Marina Jefremova- krievu valodas skolotāja
  43. Signe Kalniņa- angļu valodas skolotāja
  44. Zaiga Kalniņa- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  45. Kristīne Kaņepe- speciālais pedagogs (fizioterapeite BAIC)
  46. Olga Kibaļņika- angļu valodas skolotāja
  47. Ilze Kolka- vizuālās mākslas skolotāja
  48. Alīna Kovzele- ISIAC vadītāja, sociālais pedagogs
  49. Līna Kreicberga-Pavlova- mūzikas skolotāja
  50. Elīna Kripa- angļu valodas skolotāja
  51. Ināra Krivate- sākumskolas skolotāja
  52. Ina Krūmiņa- bioloģijas skolotāja
  53. Mārīte Kvēpa- matemātikas skolotāja
  54. Vita Lakša- speciālais pedagogs (fizioterapeite BAIC)
  55. Dace Lapsiņa- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  56. Kristīne Lejiņa- bibliotekāre, sociālo zinību skolotāja
  57. Zanda Ločmele- sociālais pedagogs (5.-12.klasēm)
  58. Kelija Macpane- mūzikas skolotāja
  59. Diana Makuha- krievu valodas skolotāja
  60. Diāna Medne- fizikas skolotāja
  61. Vija Melne- dabaszinību un bioloģijas skolotāja
  62. Sandija Miķelsone- mūzikas skolotāja
  63. Baiba Milzarāja- interešu izglītības skolotāja (kori)
  64. Inese Minkeviča- matemātikas skolotāja
  65. Vineta Misgirda- skolas direktore
  66. Sandra Nagle- direktores vietniece, matemātikas skolotāja
  67. Diāna Orbidāne- matemātikas skolotāja
  68. Linda Ozoliņa- mājturības skolotāja
  69. Sandra Paegle- latviešu valodas skolotāja
  70. Ilva Pakalne- direktores vietniece, sākumskolas skolotāja
  71. Dace Pavlova- matemātikas skolotāja
  72. Ieva Pendrika- latviešu valodas skolotāja
  73. Laura Podziņa- angļu valodas skolotāja, ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  74. Raivis Polka- angļu valodas skolotājs
  75. Līga Priede- direktores vietniece, sporta skolotāja
  76. Laura Pumpure-Bebre- sākumskolas skolotāja
  77. Sanita Razalinska- latviešu valodas skolotāja
  78. Jānis Razgalis- sporta organizators, sporta skolotājs
  79. Mudīte Rebaine- sākumskolas skolotāja, muzeja pedagogs
  80. Olga Reka- angļu valodas skolotāja
  81. Dace Rimbeniece- sporta skolotāja
  82. Kristīne Romanovska- ekonomikas skolotāja (tālmācība)
  83. Gunta Sakaviča- sākumskolas skolotāja
  84. Iveta Sijāte- mājturības skolotāja
  85. Anika Sika- latviešu valodas skolotāja
  86. Krists Siņicins- sporta skolotājs, interešu izglītības skolotājs (sports)
  87. Ieva Sīle- tautu deju pulciņa skolotāja
  88. Solvita Smeltere-Plateja- sākumskolas skolotāja
  89. Juris Sniķeris- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotājs
  90. Laila Staļģe- logopēde, struktūrvienībasvadītāja
  91. Lidija Stepanova- ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  92. Ilona Stepena- latviešu valodas skolotāja
  93. Keita Straume- angļu valodas skolotāja
  94. Artūrs Šimkuns- direktores vietnieks, informātikas skolotājs
  95. Kristīne Šironova sākumskolas skolotāja
  96. Inese Šneidere bioloģijas skolotāja
  97. Dace Šumska tautu deju pulciņu skolotāja, pedagoga palīgs
  98. Ligita Timmermane- sākumskolas skolotāja
  99. Inguna Upmane- sākumskolas skolotāja
  100. Pāvels Veļičko- mūzikas skolotājs
  101. Dace Vilerte- sociālo zinību skolotāja
  102. Zigurds Vīksniņš- mājturības skolotājs
  103. Inese Zālīte- mūzikas skolotāja
  104. Viveta Zeiberte- sākumskolas skolotāja
  105. Ludmila Ziediņa- krievu valodas skolotāja
  106. Tatjana Zujeva- koncertmeistare
  107. Ilze Zvirbule- latviešu valodas skolotāja (tālmācība)
  108. Sandra Žvarte- dabaszinību skolotāja