Sasniegumi 2020./ 2021. m.g

Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas ekonomikas olimpiādē!

  • Jēkabs Vārna (12.kl.)- atzinība

Paldies skolotājai I. Dunkei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

  • Krišjānis Pērkons (12.kl.)- atzinība
  • Dana Berkova (12.kl.)- atzinība

Paldies skolotājām A. Sikai un S. Paeglei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē!

  • Artūrs Berovskis (9.kl.)- atzinība

Paldies skolotājai D. Mednei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

  • Krišjānis Neimanis (8.kl.)- 2. vieta
  • Paula Zaremba (8. kl.)- 3. vieta
  • Laura Līva Kasparinska (8.kl.)- atzinība
  • Paula Strautiņa (8.kl.)- atzinība

Paldies skolotājām I. Stepenai un A. Ambotei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas filozofijas olimpiādē!

  • Krišjānis Pērkons (12.kl.)- atzinība

Paldies skolotājai A. Biteniecei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē!

  • Artūrs Berovskis (9.kl.)- 3. vieta
  • Dana Berkova (12. kl.)- 3. vieta
  • Krišjānis Pērkons (12.kl.)- 3.vieta

Paldies skolotājai S.Goldmanei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē!

  • Artūrs Berovskis (9.kl.)- 1. vieta
  • Anna Majakova (10.kl.)- atzinība

Paldies skolotājai I. Šneiderei par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus angļu valodas olimpiādē!

  • Krišjānis Pērkons (12.kl.)- 2. vieta
  • Dana Berkova (12.kl.)- 3. vieta
  • Elīna Luīze Vanka (12.kl.)- 3. vieta
  • Katrīna Radziņa (12.kl.)- atzinība

Paldies skolotājām A. Jaroslavcevai, I. Klišānei, E. Kripai par izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!