Sasniegumi 2018./ 2019. m.g.

Sveicam!

  • Sveicam Gabrielu Safranovu un Alisi Mazo ar sekmīgu startu Rīgas skolu konkursā “Matemātiskā daudzcīņa”
  • Sveicam Kristu Krūmvēveri un Elīzu Markovsku ar iegūto II pakāpi Rīgas skolēnu skatuves runas konkursā
  • Sveicam Elīzu Hofšteiteri un Neilu Rotkāju ar iegūto III pakāpi Rīgas skolēnu skatuves runas konkursā

Sveicam!

Sveicam Linardu Smaginu ar 3. vietu Valsts matemātikas olimpiādē

Liels paldies matemātikas  skolotājai  D. Orbidānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam MMC konkursa uzvarētājus 2019./2019.m.g.

  • Matīss Zirdziņš (3.kl.)- 7. vieta
  • Estere Jurjure (3.kl.)- 18. vieta
  • Artūrs Judins (5.kl.)- 7.-8.. vieta
  • Artūrs Berovskis (7.kl.)- 2. vieta

Liels paldies matemātikas  skolotājām  D. Orbidānei, I. Dunkei un G. Sakavičai par skolēnu sagatavošanu konkursam


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas matemātikas olimpiādē

  • Artūrs Judins (5. kl.)- 2. vieta
  • Renārs Kovaļovs (5. kl.)- 2. vieta
  • Raimonds Gabrāns (5. kl.)- 2. vieta
  • Artūrs Berovskis (7. kl.)- 2. vieta
  • Alise Brutāne (5. kl.)- 3. vieta
  • Mārtiņš Oleksāns (6.kl.)- 3. vieta
  • Markuss Jubelis- (5. kl.)- atzinība
  • Sofija Bondarenko (5. kl.)- atzinība
  • Rihards Krusts (5. kl.)- atzinība
  • Anna Majakova (8. kl.)- atzinība

Liels paldies matemātikas  skolotājām I. Dunkei, D. Orbidānei, M. Kvēpai, S. Naglei un skolotājam M. Geidānam par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē

  • Artūrs Ņikitenko (12.kl.)- 1.vieta;
  • Kristers Šavalgins (11.kl.)- 2. vieta;
  • Andrejs Simanovs (11.kl.)- 3.vieta.

Liels paldies ģeogrāfijas  skolotājai I. Grīnhofai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Annu Majakovu ar iegūto 2. godalgoto vietu Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē

Liels paldies vācu valodas skolotājai A. Akmentiņai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē

  • Linards Smagins (11. kl.)- 2. vieta;
  • Mārtiņš Daugavietis (9.kl.)- atzinība;
  • Valērija Baltrušuna (11.kl.)- atzinība;
  • Artūrs Korotkijs (12.kl.)- atzinība.

Liels paldies matemātikas skolotājai D. Orbidānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Artūru Korotkiju (12.kl.) ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē
Liels paldies ekonomikas  skolotājai I. Dunkei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē

  • Mārtiņš Daugavietis (9.kl.)- 3. vieta
  • Haralds Krišjānis Spuris (9. kl.)- 3. vieta
  • Renārs Zaicevs (10. kl.)- 3. vieta
  • Linards Edgars Skujiņš (9.kl.)- atzinība
  • Linards Smagins (11.kl.)- atzinība

Liels paldies fizikas skolotājām D. Mednei un S. Brutānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē

  • Emīls Laucis (9.kl.)- 2. vieta
  • Samanta Samarska (12.kl.)-2. vieta
  • Ralfs Āsternieks (12.kl.)- 2. vieta
  • Kristers Šavalgins (11.kl.)- 2.vieta
  • Evija Šķēle (9. kl.)- 3. vieta
  • Baiba Lure (9.kl.)- 3. vieta
  • Niks Bors (9.kl.)- 3. vieta
  • Artūrs Ņikitenko (12.kl.)- 3. vieta
  • Artūrs Korotkijs (12.kl.)- 3.vieta
  • Linards Edgars Skujiņš  (9.kl.)- atzinība
  • Rolands Gerdens (9.kl.)- atzinība
  • Haralds Spuris (9.kl.)- atzinība

Liels paldies vēstures skolotājām S. Goldmanei un A. Biteniecei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē

  • Linards Smagins (11.kl.)- 1. vieta
  • Krišjānis Pērkons (10.kl.)- 3. vieta
  • Andrejs Pāvils Simanovs (11. kl.)- 3. vieta
  • Evelīna Kočāne (11.kl.)-3. vieta
  • Artūrs Korotkijs (12.kl.)-3. vieta
  • Mārtiņš Priedītis (10.kl.)- atzinība
  • Viktorija Lovniece (11.kl.)- atzinība

Liels paldies bioloģijas skolotājām I. Šneiderei un I. Krūmiņai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Rīgas pilsētas 2. atklātās olimpiādes ģeogrāfijā laureātus!

  • Roberts Kukšinovs (8.kl.)- 1. vieta
  • Roberts Titovs (8.kl.)- 2. vieta
  • Emīls laucis (9.kl.)- 2. vieta
  • Haralds Spuris (9.kl.)- 3. vieta

Liels paldies ģeogrāfijas skolotājai I. Grīnhofai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē

  • Reinis Zvagūzis (11.kl.)- 2. vieta
  • Anete Saulīte (12. kl.)-  3. vieta
  • Vinsents Svensis (12.kl.)- 3. vieta

Liels paldies angļu valodas skolotājai O. Kibaļņikai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Rīgas 84. vidusskolas komandu “Asprāši” ar 2. vietu matemātikas komandu olimpiādē “Atvērtā Kopa”

Liels paldies skolotājai D. Orbidānei par komandas sagatavošanu olimpiādei