Sasniegumi 2018./ 2019. m.g.

Sveicam!

Sveicam Artūru Korotkiju (12.kl.) ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē
Liels paldies ekonomikas  skolotājai I. Dunkei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē

  • Mārtiņš Daugavietis (9.kl.)- 3. vieta
  • Haralds Krišjānis Spuris (9. kl.)- 3. vieta
  • Renārs Zaicevs (10. kl.)- 3. vieta
  • Linards Edgars Skujiņš (9.kl.)- atzinība
  • Linards Smagins (11.kl.)- atzinība

Liels paldies fizikas skolotājām D. Mednei un S. Brutānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē

  • Emīls Laucis (9.kl.)- 2. vieta
  • Samanta Samarska (12.kl.)-2. vieta
  • Ralfs Āsternieks (12.kl.)- 2. vieta
  • Kristers Šavalgins (11.kl.)- 2.vieta
  • Evija Šķēle (9. kl.)- 3. vieta
  • Baiba Lure (9.kl.)- 3. vieta
  • Niks Bors (9.kl.)- 3. vieta
  • Artūrs Ņikitenko (12.kl.)- 3. vieta
  • Artūrs Korotkijs (12.kl.)- 3.vieta
  • Linards Edgars Skujiņš  (9.kl.)- atzinība
  • Rolands Gerdens (9.kl.)- atzinība
  • Haralds Spuris (9.kl.)- atzinība

Liels paldies vēstures skolotājām S. Goldmanei un A. Biteniecei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē

  • Linards Smagins (11.kl.)- 1. vieta
  • Krišjānis Pērkons (10.kl.)- 3. vieta
  • Andrejs Pāvils Simanovs (11. kl.)- 3. vieta
  • Evelīna Kočāne (11.kl.)-3. vieta
  • Artūrs Korotkijs (12.kl.)-3. vieta
  • Mārtiņš Priedītis (10.kl.)- atzinība
  • Viktorija Lovniece (11.kl.)- atzinība

Liels paldies bioloģijas skolotājām I. Šneiderei un I. Krūmiņai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Rīgas pilsētas 2. atklātās olimpiādes ģeogrāfijā laureātus!

  • Roberts Kukšinovs (8.kl.)- 1. vieta
  • Roberts Titovs (8.kl.)- 2. vieta
  • Emīls laucis (9.kl.)- 2. vieta
  • Haralds Spuris (9.kl.)- 3. vieta

Liels paldies ģeogrāfijas skolotājai I. Grīnhofai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē

  • Reinis Zvagūzis (11.kl.)- 2. vieta
  • Anete Saulīte (12. kl.)-  3. vieta
  • Vinsents Svensis (12.kl.)- 3. vieta

Liels paldies angļu valodas skolotājai O. Kibaļņikai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei


Sveicam!

Sveicam Rīgas 84. vidusskolas komandu “Asprāši” ar 2. vietu matemātikas komandu olimpiādē “Atvērtā Kopa”

Liels paldies skolotājai D. Orbidānei par komandas sagatavošanu olimpiādei