Sasniegumi sportā 2022./2023. m.g.

2022./2023.mācību gads sporta laukumos – 3 zelti, 2 sudrabi!

Futbols – piektie Rīgas Vidzemes priekšpilsētā
Jauno mācību gadu sporta laukumos kā pirmie iesāka 8.-9.klašu futbolisti, kuri savā laukumā piekāpās spēcīgajai Purvciema vidusskolai un uzvarēja 64.vidusskolu, tādejādi izcīnot 2.vietu Rīgas Vidzemes priekšpilsētas grupu turnīrā un dalīto 5.vietu priekšpilsētā! Paldies puišiem par pašatdevi laukumā!

Komandā spēlēja:
Kristers Bērziņš
7.b
Marko Trenmors
7.d
Markuss Miķelsons
8.c
Kristers Leksis
9.a
Artūrs Judins
9.a
Reinis Vītols
9.a
Roberts Pahmurkins
9.a
Alberts Domiņš
9.d
Artūrs Lubejs
9.d
Elāns Limanovičs
9.d

Basketbols – Pirmie Vidzemes priekšpilsētā, otrie Rīgā, sestie valstī!
Zēni.
Atgriežoties pēc ziemas brīvlaika, kā pirmie sporta laukumos devās Mūsu skolas basketbolisti, kuri uzsāka cīņas VEF Rīgas skolu superlīgas turnīrā.
24.janvārī, 8.-9.klašu zēnu komanda, savā laukumā uzvarēja grupu turnīru un divas dienas vēlāk kļuva par Rīgas Vidzemes priekšpilsētas čempioniem! Uzvara deva iespēju startēt VEF Rīgas skolu Superlīgas Finālposmā, kur spraigā pusfinālcīņā, ar rezultātu 74:71, tika pārspēta Rīgas Valsts 2. ģimnāzija. Finālcīņā, kura norisinājās 8.martā Daugavas sporta namā, ļoti sīvā cīņā tika atzīts Natālijas Draudziņas vidusskolas komandas pārākums un izcīnīta augstā 2.vieta Rīgas Pilsētā, kā arī tiesības pārstāvēt savu skolu un Pilsētu Latvijas Republikas finālsacensībās, kuras norisinājās Saldus Pilsētā. Diemžēl, komandai nevarēja palīdzēt līderi, kuri bija devušies uz turnīriem ārpus Latvijas. 6 komandu konkurencē, tika piedzīvoti 5 minimāli zaudējumi ( 4-8 punku robežās) katrā no spēlēm un nopelnīta TOP6 vieta Valstī! Apsveicam Puišus ar Lielisko spēli un sasniegumiem!

Komandā spēlēja:
Kārlis Girgensons
7.a
Eduards Stūrmanis
7.d
Markuss Pilsnenieks
8.a
Martins Gabrielis
8.b
Nikolass Mazurs
8.c
Kristers Farnasts
8.d
Eduards Podrezs
9.a
Markuss Kaufmanis
9.c
Alekss Pētersons
9.c
Mikus Bergs
9.d
Tomass Pūpols
9.d

Meitenes
Lielisku Turnīru aizvadīja arī Mūsu skolas meiteņu 8.-9.klašu komanda. Uzvarot Rīgas Vidzemes priekšpilsētas grupu turnīru un nākošajā dienā arī priekšpilsētas finālsacensībās, kur cīņā par zelta medaļām tika pārspētas 64.vidusskolas un Teikas vidusskolas meiteņu komandas! Uzvara priekšpilsētā deva iespēju startēt Rīgas Pilsētas Finālsacensībās, kur iekļuva Pilsētas 6 labākās komandas. Šoreiz nācās atzīt pretinieču pārākumu un tika izcīnīta dalītā 5./6.vieta Rīgas Pilsētā! Apsveicam meitenes ar panākumiem!

Komandā spēlēja:
Laura Kovaļeva
8.a
Sabīne Riekstiņa
8.a
Katrīne Maike
8.b
Keita Lurdesa Jēkabsone
8.b
Beāte Bitmane
8.b
Tīna Karlsone
8.c
Jasmīne Šmate
8.c
Samanta Straume
9.d

Florbols – 7 uzvaras 1 zaudējums
Aprīlī cīņas uzsāka Mūsu skolas 10.-12.klašu zēnu florbola komanda. Izcīnot 5 uzvaras Rīgas Vidzemes priekšpilsētas grupu un finālturnīru fāzēs, Mūsu komanda izcīnīja zelta medaļas un kā vieni no favorītiem devās uz Rīgas Pilsētas finālsacensībām, kur par spēcīgākās skolas nosaukumu sacentās 6 labākās Pilsētas komandas. Sīvās cīņās puiši nonāca līdz lielajam finālam, kurā pretim stājās Rīgas Valsts 2.ģimnāzija. Spēles gaitā nonākot iedzinējos ar 0:3, tika panākts izlīdzinājums un spraigā pēcspēles metienu sērijā, tika piedzīvots zaudējums, tādejādi izcīnot augsto 2.vietu Rīgas Pilsētā! Apsveicam komandu ar panākumu!

Komandas spēlēja:
Kristers Leksis
9.a
Rihards Krusts
9.b
Lauris Nazarovs
10.a
Maksims Petruņins
10.a
Kristers Cirpons
10.b
Dmitrijs Diļevka
10.b
Oskars Sprancmanis
10.b
Anatolijs Tovarišs
10.b
Raivis Ērentrauts
11.a
Nikolass Rukovišņikovs
12.b

Rīgas skolēnu spēles – šoreiz bez medaļām
Mācību gadu sporta laukumos noslēdzām ar dalību skolēnu spēlēs, kur spēlēm notiekot pēc Ghetto Games formāta (3:3), Mūsu skolu pārstāvēja 8.-9.klašu zēnu florbola un basketbola komandas. Šoreiz labāk veicās basketbola komandai, kuri iekļuva labāko 8-niekā. Paldies puišiem par emocijām un lieliskām spēlēm visas dienas garumā!

Florbola komanda:
Markuss Jubelis
9.a
Kristers Leksis
9.a
Rihards Krusts
9.b

Strītbola komanda:
Markuss Kaufmanis
9.c
Alekss Pētersons
9.c
Mikus Edvards Bergs
9.d

Paldies visiem un uz Tikšanos 2023./2024. gada sezonā!