Skolotāji

  1. Anita Akmentiņa – vācu valodas skolotāja
  2. Ilona Akmentiņa – sākumskolas skolotāja
  3. Lāsma Aleksandrova – kristīgās mācības skolotāja
  4. Māris Andžāns – sporta skolotājs
  5. Santa Apše – sākumskolas skolotāja
  6. Juris Avotiņš – mājturības skolotājs
  7. Anna Ārmane – sākumskolas skolotāja
  8. Vilnis Bekmanis – informātikas skolotājs
  9. Beata Bērziņa – teātra pulciņa skolotāja
  10. Irina Bibika – bibliotekāre
  11. Aija Biteniece – vēstures un filozofijas skolotāja
  12. Jolanta Bīgele – dizains un tehnoloģijas skolotāja
  13. Vineta Blanka – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  14. Ilva Bogdāne – sākumskolas skolotāja
  15. Jana Boikova – krievu valodas skolotāja
  16. Gunita Boltre – direktores vietniece, dizains un tehnoloģijas skolotāja
  17. Evija Brauča – vēstures skolotāja
  18. Vita Brazēviča – direktores vietniece
  19. Ieva Breņķe – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  20. Santa Brutāne – fizikas skolotāja
  21. Rionija Regīna Cielava – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  22. Inga Čauna – direktores vietniece, sākumskolas skolotāja
  23. Ansis Dermaks – sporta skolotājs
  24. Jūlija Dimitrijeva – matemātikas skolotāja
  25. Inga Dunke – matemātikas un ekonomikas skolotāja, pedagogs karjeras konsultants
  26. Kristīne Eniņa – sākumskolas skolotāja
  27. Gita Esīte-Kalniņa – sākumskolas skolotāja
  28. Aiva Gaidule – ķīmijas skolotāja
  29. Anda Geidāne – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  30. Māris Geidāns – matemātikas skolotājs
  31. Sabīne Girgensone – latviešu valodas skolotāja
  32. Ilze Grīnhofa – ģeogrāfijas skolotāja
  33. Anete Gulbe – sākumskolas skolotāja
  34. Mārīte Gūtmane – logopēde
  35. Diāna Hristenko – mūzikas skolotāja
  36. Ina Intaite – psiholoģe
  37. Marina Jefremova – krievu valodas skolotāja
  38. Krišjānis Kalme – fizikas skolotājs
  39. Signe Kalniņa – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  40. Zaiga Kalniņa – pagarinātās dienas grupas skolotāja
  41. Kristīne Kaņepe – speciālais pedagogs (fizioterapeite BAIC)
  42. Evita Karpoviča – psiholoģe
  43. Olga Kibaļņika – angļu valodas skolotāja
  44. Irina Klišāne – angļu valodas skolotāja
  45. Ilze Kolka – vizuālās mākslas skolotāja
  46. Līga Kolotikova – latviešu valodas un literatūras skolotāja
  47. Alīna Kovzele – direktores vietniece, sociālais pedagogs (1
  48. Līna Kreicberga-Pavlova – mūzikas skolotāja
  49. Elīna Kripa – angļu valodas skolotāja
  50. Ināra Krivate – sākumskolas skolotāja
  51. Ina Krūmiņa – bioloģijas skolotāja
  52. Alise Kuzņecova – angļu valodas skolotāja
  53. Mārīte Kvēpa – matemātikas skolotāja
  54. Kristīne Lagzdiņa – dizains un tehnoloģijas skolotāja
  55. Vita Lakša – speciālais pedagogs (fizioterapeite)
  56. Jānis Lapsa – interešu izglītbas skolotājs
  57. Lelde Lapsa – koncertmeistare
  58. Dace Lapsiņa – pagarinātās dienas grupas skolotāja
  59. Kristīne Lejiņa – bibliotekāre, sociālo zinību skolotāja
  60. Ēriks Liepa – sporta skolotājs
  61. Zanda Ločmele – sociālais pedagogs (5
  62. Diāna Medne – fizikas skolotāja
  63. Vija Melne – dabaszinību un bioloģijas skolotāja
  64. Inese Minkeviča – matemātikas skolotāja
  65. Vineta Misgirda – skolas direktore
  66. Sandra Nagle – direktores vietniece, matemātikas skolotāja
  67. Marija Nikolajeva – angļu avlodas skolotāja
  68. Diāna Orbidāne – matemātikas skolotāja
  69. Sandra Paegle – latviešu valodas skolotāja
  70. Ilva Pakalne – direktores vietniece, sākumskolas skolotāja
  71. Gita Parņuka – matemātikas skolotāja
  72. Ieva Pendrika – latviešu valodas skolotāja
  73. Laura Podziņa – angļu valodas skolotāja
  74. Raivis Polka – angļu valodas skolotājs
  75. Līga Priede – direktores vietniece, sporta skolotāja
  76. Laura Pumpure-Bebre – sākumskolas skolotāja
  77. Sanita Razalinska – latviešu valodas skolotāja
  78. Jānis Razgalis – sporta organizators, sporta skolotājs
  79. Mudīte Rebaine – sākumskolas skolotāja, muzeja pedagogs
  80. Olga Rjabova – angļu valodas skolotāja
  81. Dace Rimbeniece – sporta skolotāja
  82. Kristīne Romanovska – ekonomikas skolotāja (tālmācība)
  83. Dana Ruduka – koncertmeistare
  84. Māra Sadovska – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  85. Gunta Sakaviča – sākumskolas skolotāja
  86. Iveta Sijāte – mājturības skolotāja
  87. Anika Sika – latviešu valodas skolotāja
  88. Krists Siņicins – sporta skolotājs, interešu izglītības skolotājs (sports)
  89. Ieva Sīle – tautu deju pulciņa skolotāja
  90. Inese Skrinda – vēstures skolotāja, pedagoga palīgs
  91. Solvita Smeltere-Plateja – sākumskolas skolotāja
  92. Juris Sniķeris – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotājs
  93. Laila Staļģe – logopēde
  94. Lidija Stepanova – ilgstoši slimojošo izglītojamo skolotāja
  95. Ilona Stepena – latviešu valodas skolotāja
  96. Keita Straume – angļu valodas skolotāja
  97. Artūrs Šimkuns – direktores vietnieks, informātikas skolotājs
  98. Inese Šneidere – bioloģijas skolotāja
  99. Dace Šumska – tautu deju pulciņu skolotāja, pedagoga palīgs
  100. Ligita Timmermane – sākumskolas skolotāja
  101. Inguna Upmane – sākumskolas skolotāja
  102. Dace Vilerte – sociālo zinību skolotāja
  103. Zigurds Vīksniņš – mājturības skolotājs
  104. Inese Zālīte – mūzikas skolotāja
  105. Viveta Zeiberte – sākumskolas skolotāja
  106. Ludmila Ziediņa – krievu valodas skolotāja
  107. Ilze Zvirbule – latviešu valodas skolotāja (tālmācība)
  108. Sandra Žvarte – dabaszinību skolotāja