Lasi vecākas ziņas (arhīvs)

2.06.2023.  Jūrmalā norisinājās tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, kurā piedalījās 3663 dejotāji no 174 kolektīviem, tai skaitā Rīgas 84. vidusskolas TDK kolektīvs “Saule” ar 109 dejotājiem.

Tautas deju festivāls tika atklāts ar dalībnieku tradicionālo gājienu. Dzintaru mežaparkā, Horna dārzā un pie Kauguru Kultūras nama dejotāji izdejoja pašu kolektīva izraudzītas iemīļotākās tautas dejas.

Festivāla noslēgumā Kauguru parkā norisinājās novadu dejotāju lielkoncerts “Kājiņ’, vējiņ’ – bums!”. Koncertā varēja skatīt Gulbenes, Bauskas, Tukuma, Balvu, Talsu, Saldus un Ludzas novada, Rīgas un Jūrmalas dejotāju izdejotus miniatūrus uzvedumus.

Lietus, saule, vējš, bet visam pāri TDK “Saule” dejotāju prieks!

Paldies deju kolektīvu vadītājai Ilonai Bogdanovai!


30.05.2023. norisinājās Sporta diena 2023

1.– 6. klašu grupā

 1. 1.vieta – 6.b klasei
 2. vieta – 5.a klasei
 3. vieta – 5.b klasei

7.– 8. klašu grupā

 1. vieta – 8.c klasei
 2. vieta –  7.d klasei
 3. vieta – 8.a klasei

Paldies sporta skolotājiem un Izglītojamo pašpārvaldei par sporta dienas organizēšanu!
Paldies 10. klašu skolēniem, kuri bija vislieliskākie tiesneši!


30.05.2023. Rīgas 84. vidusskolā sākumskolas skolēniem notika mācību priekšmetu diena

4. klašu skolēni atzina, ka viņiem tā ļoti patika, jo paši varēja iejusties skolotāja lomā. 1. – 3. klašu skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi tādos mācību priekšmetos kā latviešu valoda, matemātika, dabaszinības, sociālās zinības un sports. Ar lielu interesi un zinātkāri ceturtklasnieki mazākajiem skolasbiedriem paskaidroja uzdevumus un centās palīdzēt. Lielu gandarījumu un smaidu sejā sagādāja arī katrs zīmodziņš, ko mazāko klašu skolēni saņēma par pareizu uzdevumu veikšanu.


Latviešu valodas stundu  ietvaros skolēni ar aizrautību veidoja reklāmu par savu skolu.

Kopā mums tas izdevās! Esam nogājuši vienu ceļa posmu un lepojamies ar piederību Rīgas 84. vidusskolai! Tiekamies pamatskolā!
 4.b klases skolēni un skolotāja Solvita Smeltere.

Sveicam!

Talants, aicinājums, sūtība, apdāvinātība – tā ir dāvana, kura jānovērtē, tā padara dzīvi krāsaināku un jēgpilnāku.
23.05.2023. Rīgas 84. vidusskolā tika svinēta “Uzvarētāju diena”. Sveikti olimpiāžu un konkursu godalgoto vietu ieguvēji un skolotāji.
Paldies skolotājiem un skolēniem par ieguldīto darbu!


Zināmi Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu teātru izrāžu un mazo formu iestudējumu skates rezultāti

Uz Rīgas pilsētas teātru izrāžu un mazo formu iestudējumu skati no mūsu skolas tika izvirzītas abu teātra pulciņu izrādes: 5.-12.klašu teātra pulciņa izrāde “Karš, kurš pārvērta Rondo” un 2.-5.klašu teātra izrāde “Varēja būt trakāk”.

Vērtējot “Karš, kur pārvērta Rondo”, žūrijas komisijas locekļi atzīmēja labo materiāla izvēli, skaidri saprotamu caurviju darbību. Viens no komisijas locekļiem teica, ka tā ir dinamiska izrāde, kas mainās un attīstās neparedzamā, pārsteigumu pilnā virzienā. Bet otrs papildināja, ka ieguldīts liels darbs, lai saorganizētu visu komandu, ir jūtams vēriens un režisora vīzija. Ņemot vērā visu iepriekš teikto, 5.-12.klašu teātra pulciņš ieguva 2. pakāpes diplomu.

Vērtējot “Varēja būr trakāk”, vairākkārt tika atzīmēta laba tēmas izvēle – ka izrāde runā par pašu bērnu tēmu, par to, ka tiek pieteikta aktuāla tēma – cilvēka fantāzija, kas nostatīta pretī tehnoloģiju pasaulei. 2. -4. klašu teātra pulciņš ieguva 3.pakāpes diplomu.

Paldies teātra pulciņu skolotājai Beatai Bērziņai.


Šodien 2.-5.klašu teātra pulciņš devās uz 154.pirmsskolas izglītības iestādi, lai parādītu izrādi “Varēja būt vēl trakāk”. Teātra bērni ar lielu prieku devās uz bērnudārzu, jo daļa no viņiem paši mācījušies tieši šajā bērnudārzā, un viņi gribŗeja satikt savas audzinātājas un auklītes. Citi savukārt zināja, ka skatītāju vidū būs mazie brāļi, māsas vai kaimiņi. Pēc 2 nospēlētām izrādēm prieks bija abpusējs – skolas bērni priecājās par to, ka mazajiem patika un, ka arī audzinātājas dejoja ar viņiem kopā.


Pēdējā zvana svētki 9. klašu skolēniem!

Mums katram ir sava laika mašīna,
Atpakaļ mūs ved atmiņas, bet uz priekšu – sapņi.
/H.Velss/

Vēlam veiksmi eksāmenos!


Priecājamies un lepojamies!

Arī  mūsu skolas 7.c klases, 8.d klases un 11. b klases komandas  piedalījās finālsacensībās.  Tas bija lielisks piedzīvojums!
Paldies klašu audzinātājām par ieguldīto darbu!
https://www.facebook.com/cempislv


Starptautiskajā Muzeju dienā – 18.05.23.g. arī skolā notika Muzeju dienas pasākums, kurā muzejnieki prezentēja savu darbu par skolas absolventiem. Muzejnieki klātesošos iepazīstināja ar sabiedrībā un masu medijos zināmiem skolas bijušajiem skolēniem. Pasākumu vadīja muzeja prezidente Elizabete un viceprezidente Alise.  Visā aktīvi iesaistījās un līdzdarbojās pārējie muzejnieki. Pasākuma laikā godinājām arī skolotājus.

Paldies muzeja pedagoģei Mudītei par ieguldīto darbu!


Pēdējā zvana svētki 12. klasēm!

Lai bērnu dienu sapņi
Tāpat kā skolas zvans –
Ved jūs pa dzīves kāpnēm,
Kur saulains pavasars.

Novēlam veiksmi eksāmenos mūsu divpadsmitajiem!Aprīļa beigās Valmieras Viestura vidusskolā notika XVI Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!”, kur pulcējās teju 500 dalībnieku, lai svinētu teātra prieku kopā!

Divās festivāla dienās varēja noskatīties 31 izrādi, ko parādīja kolektīvi  no visas Latvijas –  Liepājas, Jelgavas, Rundāles, Kandavas, Rīgas, Limbažiem, Ikšķiles, Siguldas, Madonas, Gulbenes, Praulienas, Ludzas, Sventes, Preiļiem, Indras un Valmieras. Priecājamies, ka konkursu izturēja  un festivālā varēja piedalīties arī abi mūsu skolas teātra kolektīvi.

 Paldies teātra pulciņa skolotājai Beatai Bērziņai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!


… neviena ēna mūs nevar apstādināt ceļā uz GAISMU.
Tas ir droši, jo mēs esam tāda tauta. SAULĪTEI piederoši.
/M. Laukmane/

Svētki ir jāsvin!  Prieks kopā būt!


Sveicam!

dvg


Nav svarīgi, cik trakas un labas idejas Tev ir galvā – bez uzdrīkstēšanās tās realizēt – tie ir tikai sapņi! Nav svarīgi, cik labi Tu glezno, spēlē mūziku, dziedi vai dari ko citu – bez uzdrīkstēšanās parādīt to citiem – tā ir tikai brīvā laika pavadīšana!

Mums ir patiess prieks par  drosminiekiem, kuri 28. aprīlī demonstrēja savus talantus.

Paldies skolotājām Gitai, Laurai un Ilvai, skolotājiem Raivim un Ansim, kuri arī parādīja savus talantus, kā arī 4. klases skolēniem Airisai un Gustavam par pasākuma vadīšanu,  fotogrāfiem Aleksim, Enijai un Agritai par jaukajiem foto!


Apsveicam!

Mūsu skolas 9.klases skolniece Madara Graudiņa un 5.klases skolēns Tristans Eliass Čepulis piedalījās atklātajā Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas priekšnesumu novērtēšanas pasākumā, ko aprīļa nogalē rīkoja Rīgas skolēnu pils.

Madara ieguva 2.pakāpes diplomu, bet Tristans tika novērtēts ar 3.pakāpes diplomu.

Paldies skolotājai Beatai Bērziņai par priekšnesumu sagatavošanu.


Apsveicam!

 Mūsu skolas jauniešu komandu ar izcīnīto 2.vietu Rīgas Pilsētas Finālsacensībās florbolā! Sīvā cīņā, pamatlaikam noslēdzoties 2:2, pēcspēles metienu sērijā, piekāpjoties Rīgas valsts 2.ģimnāzijai.

Komandas sastāvs:

 • Kristers Leksis;
 • Rihards Krusts;
 • Lauris Nazarovs;
 • Maksims Petruņins;
 • Kristers Cirpons;
 • Oskars Sprancmanis;
 • Raivis Ērentrauts;
 • Nikolass Rukovišņikovs.

Diena bez mugursomas


Priecājamies un lepojamies!

Skolas tautas deju kolektīvu dalībnieki saka lielu paldies visiem skolotājiem, vecākiem un atbalstītājiem, kas palīdzēja sagatavoties deju koncertam- skatei “Saule danci ritināja” 21.aprīlī. Žūrijas komisijas pārstāve Indra Filipsone augsti novērtēja kolektīvu sniegumu un lielisko vecāku un bērnu kopā sadejošanu.

Raitu dejas soli arī turpmāk!


22.aprīlī Rīgas Centrālās Bibliotēkas filiālbibliotēkā “Vidzeme”notika pasākums ģimenēm ar bērniem. Tajā piedalījās mūsu skolas 2.-5.klašu teātra pulciņš ar savu izrādi “Varēja būt trakāk”, kas tapusi pēc Einatas Carfati darba motīviem. Ko darīt bērnam, ja nevar spēlēties ar pārējiem dēļ tā, ka saplīsis telefons? Tad atliek citus aicināt uz tādām spēlēm, kuras kādreiz spēlējuši vecāki vai pat vecvecāki. Un iztēle palīdz nokļūt gan pirātu kuģī, gan okeāna dzelmē! Skatītāji priecājas un aplaudē, bet teātra pulciņa dalībnieki gavilē par labi nospēlētu izrādi.Mēs sportiņā

Saulaini aktīvā Olimpiskā diena Rīgas 84.vidusskolā 1. – 4. klašu skolēniem.
Paldies sporta skolotājiem Dacei Rimbeniecei un Ērikam Liepam, kā arī LSPA studentiem!

Veselā miesā – vesels gars!


Sveicam!

Apsveicam ar izcīnīto 1.vietu Rīgas Vidzemes priekšpilsētas finālsacensībās florbolā 10.-12.kl grupā un iekļūšanu Rīgas Pilsētas finālsacenībās, kuras norisināsies 28.aprīlī, tiekoties 6 labākajām Rīgas pilsētas komandām.

Komandas sastāvs:

Kristers Leksis;
Rihards Krusts;
Lauris Nazarovs;
Maksims Petruņins;
Kristers Cirpons;
Dmitrijs Diļevka;
Oskars Sprancmanis;
Anatolijs Tovarišs;
Raivis Ērentrauts;
Nikolass Rukovišņikovs.

Paldies sporta skolotājiem!


Sveicam!

Par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuva “FS Masters/Ulbroka”, kas 15.04.2023. “Arēnā Rīga” pārspēja komandu “Ķekava/RB&B”.

“FS Masters/Ulbroka” komandas sastāvā arī ir mūsu skolas 12. klases skolēns Nikolass Rukavišņikovs #15. Apsveicam!


Kopā mēs varam!

Piekto klašu skolēni starppriekšmetu projektā par Annas Brigaderes “Sprīdīti” šajā Lieldienu laikā gan paši iejutās lugas tēlos, gan minēja mīklas un gāja rotaļās tāpat kā Lienīte ar bērniem. Turklāt par pārsteigumu izrādes skatītājiem, 4.klases skolēniem, mūsu Sprīdīši runāja ne tikai latviski, bet arī angļu, vācu un krievu valodā.

Paldies skolotājām par bērnu motivēšanu un iesaisti! Paldies skolotājai Sandrai Paeglei par pasākuma organizēšanu un vadīšanu!

13.aprīlī Rīgas 84.vidusskolas 2.-5.klašu teātra pulciņa dalībnieki piedalījās Sākumskolas skolēnu teātra festivālā “Spēlēsim teātri”, ko jau otro reizi organizē @Ulbrokas vidusskola. Mūsu skolas kolektīvs parādīja savu šī gada iestudējumu “Varēja būt trakāk”, kas veidots pēc Einatas Cinfati darba motīviem. Bērni ar azartu un prieku nospēlēja izrādi, viņiem pievienojās skatītāji, kas dziedāja līdzi vairākām izrādes dziesmām, savukārt, ja vien to būtu atļāvusi vieta, skatītāji būtu kopā ar aktieriem arī dejojuši. Viena no žūrijas loceklēm – aktrise un režisore Ārija Liepiņa – Stūrniece pēc izrādes savu sakāmo sāka ar uzrunu: “Nu, žipčiki!” Žūrija slavēja bērnus par saspēli un ansambļa sajūtu, brīvību un prieku uz skatuves, kā arī par izrādes scenogrāfiju. Arī bērniem ļoti patika uzstāties un ļoti patika saņmtā nominācija “Spēlētprieka spridzeklis”.


Svētki ir jāsvin! 

Arī muzeja pulciņa dalībnieki svinēja Lieldienas!

Paldies Lotei, Sofijai, Ancei un Aleksandrai par pasākuma organizēšanu un vadīšanu!
Paldies skolotājai Mudītei par iedrošināšanu!

11.04. Rīgas 84. vidusskolas sporta laukumā notika “Lieldienu jandāliņš” 1. – 2. klašu skolēniem. Paldies Izglītojamo pašpārvaldes dalībniekiem par pasākuma organizēšanu.

Krāsu nedēļa mūsu skolā


Lepojamies!

5.Aprīlī, Rīgas 84. Vidusskolas jauktais koris “Harmonija” piedalījās XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra pārbaudes skatē un ieguva ceļazīmi uz Mežaparka lielo estrādi!
Paldies kora mākslinieciskajai vadītājai Līnai Kreicbergai-Pavlovai un koncertmeistarei Danai Rudukai!


Sveicam!

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē!

 • Klaudija Plotka (5.kl.)- 3. vieta;
 • Agija Grēniņa (5.kl.)- 3. vieta;
 • Ronalds Bērziņš (6.kl.)- 3. vieta;
 • Eduards Stūrmanis (7.kl.)- 3. vieta;
 • Marta Evija Plaude (7.kl.)- 3. vieta;
 • Kārlis Šolks (5.kl.)- atzinība;
 • Ričards Judins (6.kl.)- atzinība;
 • Kristers Murds (6.kl.)- atzinība;
 • Georgs Agadžanjans (6.kl.)- atzinība;
 • Jana Zaharenko (7.kl.)- atzinība.

Pateicība tiek izteikta skolotāiem M. Geidānam, L. Lūsei, D. Orbidānei, S. Naglei, G. Parņukai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei.


2023.gada 23.martā 5. klašu prātnieku komanda: 5.a klases skolnieki Ralfs Daniels Biezais un Adrians Silkāns, 5.b klases skolniece Anna Koržanova, 5.c klases skolnieki  Kristiāns Smiltiņš, Kārlis Šolks un  Mārcis Jānis Buls piedalījās Latvijas Universitātes organizētajā atklātās olimpiādes – konkursā “Uzdrīksties! Domā! Radi!” 2023.
1.kārtā skolēni pārbaudīja savas zināšanas matemātikas, dabaszinību un datorikas – Scratch programmas jomā. Katrs komandas dalībnieks no LU Prātnieku komandas vadītājas Ilzes Frances saņēma pateicības rakstu.

Paldies komandas dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un drosmi!
Paldies skolotājai Laumai Lūsei!


Marta mēnesī Rīgas 84. vidusskola12. klašu skolēni saņēma skolas piederības zīmi – skolas žetonu.


23.03. sadarbībā ar Latvijas kērlinga asociāciju mūsu skolas 3.-6.klašu izglītojamie apguva “grīdas kērlinga” spēli. Veiksmīgākie saņēma ielūgumus apmeklēt kērlinga halli un uzspēlēt šo spēli uz ledus. Paldies sporta skolotājiem par šī pasākuma organizēšanu!


Ēnu teātris

5., 6. un 7.klašu skolēni mācību priekšmetā teātra māksla ziemas mēnešus pavadīja pie interesantas nodarbes. Izmantojot to, ka ir tumsa, apguva, fantazēja un spēlēja ēnu teātri.14.martā Siguldas koncertzālē un mākslu skolā “Baltais flīģelis” norisinājās tradicionālais bērnu un jauniešu teātra festivāls “Laimes lācis”. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 5.-12.klašu teātra pulciņš ar izrādi “Karš, kurš pārvērta Rondo”. Festivāla pieaicinātais eksperts – Rīgas Jaunā teātra aktieris Gundars Āboliņš atzinīgi novērtēja mūsu jauniešu sniegumu: novērtējot tēmu (par to vajag runāt), novērtējot veidu, kā mēs par to runājam (nenostājoties nevienā pusē, bet parādot karu kā postošu ļaunumu un dodot cerību uz mieru), ļoti atzinīgi izsakoties par aktieru ansambli un savstarpējo saspēli.

Jauniešiem bija vienreizēja iespēja dienas laikā noskatīties 11 izrādes, tajā skaitā arī Valmieras drāmas teātra izrādi “Slinkums”. Pārguruši, bet pozitīvām emocijām piepildīti, vēlu vakarā teātra pulciņa dalībnieki pārrādās mājās. Atziņa – viena no brīvlaika dienām pagāja ļoti piepildīta!

Paldies par atbalstu skolotājai Beatai Bērziņai.


Apsveicam un lepojamies!

11.02. Rīgas 84. vidusskolas 5. klašu skolēni piedalījās atklātajā dabaszinību konkursā. 5.a klases skolniece Adriana ieguva atzinību.
Paldies  5.c klases skolniekam  Mārcim un  5.b klases  skolniecei Annai par atsaucību un līdzdalību konkursā!
Paldies skolotājai Lauma Lūsei par skolēnu gatavošanu konkursam.


Lepojamies!

Apsveicam 8.-9.klašu zēnu komandu ar izcīnīto 2.vietu VEF Rīgas skolu superlīgā basketbolā!
Paldies sporta skolotājiem, īpaši, Ērikam Liepam, kurš kā treneris bija klāt komandai visās spēlēs!
Rīgas 84. vidusskolas 8. – 9. klašu basketbola komandas dalībnieki:

 • Alekss Pētersons
 • Eduards Podrezs
 • Kristers Farnasts
 • Markuss Kaufmanis
 • Markuss Pilsnenieks
 • Mikus Bergs
 • Nikolass Mazurs
 • Tomass Pūpols

Dāmu spēles

8.03. skolā norisinājās “Dāmu spēles”.  Meitenes sacentās dažādās disciplīnās, savukārt puiši iejutās līdzjutēju lomā un bija atbalsts savu klašu meitenēm!

Paldies sporta skolotājiem par pasākuma organizēšanu!


 

 

03.03.2023. plkst.18.50 LTV1 “Gudrs vēl gudrāks” piedalīsies mūsu skolas 10.a klases skolnieks Raimonds. Turam īkšķus!


Es gribu visu zināt:
Aiz kam, par ko, no kā?
Kas zvaigznes aizdedzina,
Kas miglu izdaiļā?
(Ā.Elksne)

3. februārī 1.klašu skolēni svinēja 100. dienu skolā. Pirmklasnieki, sadarbojoties grupās,  varēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes dažādās jomās.
Paldies Madarai Graudiņai un Airisai Bebrei par pasākuma vadīšanu, kā arī 4.a un 4.c klašu audzinātājām un skolēniem, kuri palīdzēja pasākuma organizēšanā.


100 dienas skolā


 

Mācību priekšmeta – teātra māksla ietvaros, 6.b klases skolēni izveidoja video stāstus, ko rāda kājas. Paldies skolotājai B. Bērziņai  par iedvesmu!


Rīgas 84. vidusskolas  12. klašu jaunieši  mācību priekšmeta publiskās runas ietvaros apguva zināšanas un prasmes darboties Rīgas 84. vidusskolas ierakstu studijā.  Jaunieši ierunāja pasaciņas no  T. Volfa grāmatas “Mīļstāstiņi”. Sagādāja jauku dāvaniņu un pārsteigumu mūsu skolas pirmklasniekiem. Paldies par iedvesmu  skolotājai B. Bērziņai!


Mācību gada 1. semestra noslēgumā notika Ziemas sporta spēles visās klašu grupās.  Paldies sporta skolotājiem!


Ziedojumu akcija “Enģeļu pasts”

Jau piecus gadus (arī pamatskolā) 11.a un 11.b klašu skolēni un audzinātāja iesaistās Ziemasvētku labdarības akcijās. Iepriekšējos gadus tika piepildītas Latvijas Bērnu slimnīcas Drosmes kastes. Šogad nolēmām sagādāt Ziemassvētku prieku senioriem. Ar skolēnu palīdzību un atbalstu tika sarūpētas 11 lielisku dāvanu pakas senioriem, kuri dzīvo SAC “Ābeles” ( Saldus novada, Lutriņu pagastā). Skolēnu grupiņas izvēlējas aprūpes centra klientus, sazinājās ar centra pārstāvjiem, uzzināja, kas iepriecinātu un būtu nepieciešams senioram  un sagatavoja dāvanas , atbilstoši katra vēlmēm.  Dāvanas līdz centram palīdzēja nogādāt SAC darbinieki, par ko viņiem īpašs PALDIES!


Ziemassvētki skolas muzejā! Pasākumu organizēja un vadīja 7.klases skolnieces Ance, Lote, Sofija, Aleksandra.

Paldies par atbalstu muzeja pedagoģei Mudītei Rebainei.


Pēc divu gadu pārtraukuma mēs šodien atkal varējām visi kopā iedegt skolas eglīti. Paldies skolas teātra pulciņam, skolotājai Beatai Bērziņai, skolniecēm Elīzai, Dārtai, Patrīcijai par radīto svētku sajūtu!


 

Lai visiem skaisti svētki!
VPDK “Saule”


Daudz laimes, Latvija!
Rīgas 84. Vidusskolas video sveiciens Latvijas 104. svētku dienā.
Paldies skolas pedagogiem, skolēniem un vecākiem par iesūtītajiem foto.
Dziesma: Lauris Valters (Piedzied RTU Koris Vivere) – Gaismā Rotāties

Skolas dekora veidošana Latvijas svētkos ir Rīgas 84. vidusskolas tradīcija. Dekora veidošanā piedalās visi skolas skolēni. Šajā gadā katrs skolēns veidoja no dzijas saulīti. Paldies ikvienam par ieguldīto darbu un, īpaši, idejas autorei Ingai Čaunai.

 

Informācija 1. klašu vecākiem


Dzejas dienas 2021


Rīgas 84. vidusskolas skolēnu veidotie Lieldienu dekori

Atbalsts nedrošā brīdī!

Šajā laikā, tik trauksmainā un nemierīgā, kad visas pasaules domājošie cilvēki nostājas pret agresiju un karu, īpaši svarīgi ir radīt drošības sajūtu mūsu bērniem, lai arī kā justos mēs, pieaugušie. Samīļot savus bērnus, pateikt, ka esam kopā, ka uz mums var paļauties un ka esam blakus.
Mūsu piemērs un sarunas ar bērniem, pusaudžiem un jauniešiem ir būtiskas ceļā uz saliedētu, demokrātisku, tolerantu, jebkāda veida agresiju nosodošu sabiedrību. Tāpat svarīgi apzināties un sākt katram ar sevi – ko es varu darīt, lai palīdzētu vairot mieru, nevis naidu.
Noderīgi materiāli:
https://www.izm.gov.lv/lv/atbalsts-nedrosa-bridi

Fam


Šai Ziemsvētku naktī,
kad svecītes mirdz,
sakiet visu kas sakāms, sakiet no sirds.
Tas palīdzēs ielīksmot, piedot un lūgt,
tas palīdzēs visiem daudz labākiem kļūt.
Rīgas 84. vidusskolas kolektīvs vēl gaišus un siltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! 👏
Z. Muktupāvels / J. Baltauss “Ticot, mīlot un gaidot”
Izpilda Līna Kreicberga-Pavlova un Visvaldis Tutiņš


13.11. Rīgas 84.vidusskolas skolēniem bija altenatīvā diena “Esmu Latvijas patriots”. Bērni iedvesmo! Paldies ģimenēm par atbalstu!

Esam un būsim kopā stipri!


Sveiciens svētkos no skolas tautas deju kolektīvu “Saule” dejotājiem


Lai sirdsmīļi un gaiši svētki Jūsu ģimenēs! Sveic skolas vecāku deju kolektīvs “Saule”


Rīgas 84. vidusskolas 1. – 3. klašu skolēni Lāčplēša dienā, godinot karavīrus, no svecītēm izveidoja latvju  spēka zīmi

 Sveiciens zinību dienā! 
Nāc, mācies tālmācībā!

Lasīt vairāk>>>


Capture


latvietis

 Par mums runā Latvijas Radio 1

Ierakstu vari noklausīties šeit >>>

Vidējās izglītības tālmācības programma bez mācību maksas Rīgas 84.vidusskolā Mūsdienu straujais dzīves temps, atšķirīgie dzīves un sociālie apstākļi, dzīvesvietas maiņa, attālums, arvien straujāka informācijas tehnoloģiju attīstība rada nepieciešamību un sekmē tādu izglītības ieguves formu izmantošanu, kas palielina izglītības pieejamību, ir atvērtas, inovatīvas, elastīgas un nodrošina iespēju mācīties neatkarīgi no atrašanās vietas un apstākļiem. Viena no šādām izglītības ieguves formām ir tālmācība, visā pasaulē plaši izplatīta augstākajā izglītība. Pieprasījums pēc izglītošanās tālmācībā veicina šīs izglītības ieguves formas izmantošanu arī vispārējā vidējā izglītībā un pat pamatizglītībā. Lasīt tālāk>>>